- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Rafał Szklarz
Kategoria:

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza rolników, doradców rolnych, producentów, hodowców bydła mięsnego, przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji naukowych do udziału w III Lubuskiej Konferencji w ramach operacji pn.:

INNOWACJE W CHOWIE I HODOWLI BYDŁA MIĘSNEGO W POLSCE I NA ŚWIECIE
Bydlo

Termin: 26 - 27 czerwca 2019 r. Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

Celem konferencji jest podniesienie poziomu wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań w zakresie chowu i hodowli bydła na przykładzie polskich oraz zagranicznych wzorców prowadzenia i zarządzania gospodarstwem rolnym. Uczestnicy operacji zapoznają się m. in. z zagadnieniami innowacji w rozrodzie bydła mięsnego, sytuacji na rynku bydła w Polsce i na świecie, rozwoju chowu i hodowli bydła mięsnego na terenie województwa lubuskiego.

Przy tym, uczestnicy zapoznają się z ideą tworzenia grup operacyjnych EPI - mechanizmu wsparcia finansowego w ramach Działania „Współpraca” oraz promowania nowych rozwiązań w dziedzinie produkcji zwierzęcej.

W PROGRAMIE:

I DZIEŃ

- 26.06.2019 r.

prezentacje wykładowców, przedstawicieli instytucji naukowych oraz brokera krajowego

II DZIEŃ

- 27.06.2019 r.

wizytacja gospodarstw rolnych – przykład innowacyjnych rozwiązań w chowie i hodowli bydła mięsnego w miejscowości Słońsk oraz Nowiny Wielkie

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM – DO POBRANIA

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA – DO POBRANIA

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 czerwca 2019 r.!

Zgłoszenia należy składać osobiście, pośrednio przez doradców terenowych LODR bądź w formie skanu na adres poczty elektronicznej*: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* prawidłowe zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, podpisanego czytelnie imieniem i nazwiskiem a następnie dostarczenia oryginału do siedziby LODR w Kalsku lub przesłania skanu zgłoszenia e-mailem.

Informacji udziela:
LODR w Kalsku – tel.: (68) 385-20-91 wew. 301; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agata Zajda-Sipa
tel.: (68) 385-20-91 wew. 456; tel. kom.: 516-177-401; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starszy Specjalista ds. innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich

Ewelina Mularczyk-Sienkowska
tel. (68) 385-20-91 wew. 310; tel. kom.: 513-980-602; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjalista ds. innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich