ODR Hotel - Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

ODR Hotel

ODR Hotel

Jesteśmy Hotelem z długoletnim stażem, przy Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Kalsku, położonym na malowniczej Ziemi Lubuskiej. Kalsk to niewielka miejscowość na drodze E65 między Sulechowem (5 km) i Świebodzinem (15 km). Jest to dobry punkt tranzytowy do bliskich ośrodków miejskich w Polsce i za granicą. 

Stąd wszędzie macie blisko: Zielona Góra (25 km), Gubin (60 km), Świecko (60 km), Gorzów Wlkp. (90 km), Poznań (120 km), Jelenia Góra (190 km), Szczecin (190 km) oraz Berlin (160 km).

Nasz ODR Hotel jest doskonałym miejscem wśród noclegów koło Świebodzina, zarówno dla turystów jak i pracowników firm. To idealna baza wypadowa dla turystów chcących poznać województwo lubuskie. Od wielu turystycznych atrakcji naszego regionu dzielą nas niewielkie odległości. Najwyższa na świecie figura Chrystusa, to zaledwie 15 kilometrów od Kalska. Do Łagowa, turystycznej perły województwa lubuskiego macie zaledwie 38 kilometrów, aby zwiedzić bunkry w Boryszynie należące do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego wystarczy przejechać tylko 31 kilometrów. Stąd wszędzie jest blisko! 

Posiadamy parking monitorowany dla samochodów osobowych oraz autobusów.

Zapraszam na nasz profil na Facebook

Kalendarz wydarzeń i szkoleń
Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego
Lubuskie Aktualności Rolnicze
Nowość
Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w KalskuLubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku