- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Agata Zajda-Sipa
Kategoria:

uesirksowprow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku
zaprasza rolników, Partnerów SIR, mieszkańców obszarów wiejskich, uczestników Zespołów Tematycznych ds. innowacji, przedstawicieli jednostek naukowych i doradczych oraz wspierających działalność rolniczą, właścicieli gospodarstw ekologicznych, agroturystycznych i osoby zainteresowane prowadzeniem gospodarstwa zgodnie z założeniami rolnictwa regeneratywnego i ekologicznego do udziału w wyjeździe studyjnym dot. operacji pn.:

Rolnictwo regeneratywne, zrównoważone i ekologiczne – dobra praktyka szwedzkich rolników

28 sierpnia – 3 września 2022 r. SZWECJA

Głównym celem operacji będzie podniesienie poziomu wiedzy i wymiana doświadczeń w zakresie prowadzenia gospodarstwa zgodnie z zasadami rolnictwa regeneratywnego, zrównoważonego i ekologicznego pomiędzy polskimi a szwedzkimi rolnikami. W trakcie wyjazdu zostaną przekazane założenia i warunki dot. możliwości uzyskania wsparcia finansowego jakie potencjalni partnerzy mogą uzyskać w ramach działania "Współpraca" oraz informacji z zakresu finansowania szwedzkich przedsięwzięć, organizacji rynków rolnych i sprzedaży bezpośredniej w gospodarstwie. Poznanie szwedzkich tradycji rolniczych oraz zapoznanie się z nowymi ideami współpracy na wsi między różnymi sektorami społecznymi działającymi na rzecz rolnictwa (instytucje, stowarzyszenia, organizacje).

S1  S2  S3 

W ramach trwającego postępowania wyboru Wykonawcy na kompleksową organizację wyjazdu zakwalifikowani uczestnicy, po podpisaniu Umowy z Wykonawcą otrzymają potwierdzenie realizacji przedmiotowego wyjazdu.

Szczegółowy Program i Karta Zgłoszeniowa Uczestnictwa:
PROGRAM - do pobrania TUTAJ
KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNICTWA – do pobrania TUTAJ

Zgłoszenia należy składać osobiście, pośrednio przez doradców terenowych LODR bądź w formie skanu na adres poczty elektronicznej*: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*prawidłowe zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, podpisanego czytelnie imieniem i nazwiskiem a następnie dostarczenia oryginału do siedziby LODR w Kalsku lub przesłania skanu zgłoszenia na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (30 osób) o zakwalifikowaniu się uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zakwalifikują się na udział w wyjeździe otrzymają potwierdzenie drogą e- mailową lub telefonicznie na wskazany adres/nr telefonu w karcie zgłoszeniowej.

Serdecznie Zapraszamy!

Informacji udziela:
Agata Zajda-Sipa
Główny Specjalista ds. innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.: (68) 385-20-91 wew. 456; tel. kom.: 516-177-401