- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Ewelina Mularczyk-Sienkowska
Kategoria:

uesirksowprow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

zaprasza rolników, hodowców bydła, przedsiębiorców, przetwórców, przedstawicieli instytucji naukowych, samorządowych i doradczych oraz innych zainteresowanych innowacjami w chowie i hodowli bydła do udziału w

V KONFERENCJI HODOWCÓW BYDŁA

w ramach operacji pn:
„HODOWLA BYDŁA SZANSĄ NA ROZWÓJ LUBUSKICH ROLNIKÓW”

Celem wydarzenia będzie podniesienie poziomu wiedzy na temat aktualnych innowacji w produkcji bydła mięsnego oraz zapoznanie się przez odbiorców - potencjalnych partnerów sieci - z potrzebami i problemami partnerów potencjalnych Grup Operacyjnych. Zaprezentowane w ramach konferencji przez jednostki naukowe oraz specjalistów z dziedziny chowu i hodowli bydła treści merytoryczne dot. dobrostanu zwierząt, będą podstawą do identyfikacji problemów i innowacyjnych rozwiązań w gospodarstwach rolnych zajmujących się hodowlą bydła na terenie województwa lubuskiego i tym samym podstawą do tworzenia się Grup Operacyjnych w ramach Działania "Współpraca". Przedstawienie aktualnej sytuacji w sektorze hodowli bydła, wskazanie szans i problemów lubuskich hodowców oraz propozycji wykorzystania potencjału warunków naturalnych województwa lubuskiego.

W programie:

28 czerwca 2022 r. - Konferencja w Hotelu TEXICANA w Kalsku

29 czerwca 2022 r. - Wizytacja w Gospodarstwie Rolnym Radosław Świderski, Rogoziniec 91,

- Wizytacja w Lubuskim Angusowie, Ługi (gmina Otyń, powiat nowosolski)

KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNICTWA – do pobrania

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI – do pobrania

Bezwzględnym warunkiem udziału w Konferencji jest przesłanie skanu Karty Zgłoszenia Uczestnictwa na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23.06.2022 r. (niezbędnej do zapewnienia noclegu).

Informacji udzielają:
Agata Zajda-Sipa, tel.: (68) 385-20-91 wew. 456
tel. kom.: 516-177-401, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewelina Mularczyk-Sienkowska, tel. 513 980 602
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Operacja opracowana przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zgodnie z Planem Działania KSOW na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2022-2023
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi