"Kredytowanie działalności rolniczej. Działalność rolnicza i pozarolnicza w gospodarstwie rolnym (w tym w ramach KŁD) ze szczególnym uwzględnieniem VAT i podatku dochodowego" - Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

Reklama
BOMADEK Instalacja cieplna

"Kredytowanie działalności rolniczej. Działalność rolnicza i pozarolnicza w gospodarstwie rolnym (w tym w ramach KŁD) ze szczególnym uwzględnieniem VAT i podatku dochodowego"

Grafika promocyjna szkolenie
Grafika promocyjna szkolenie

Na jakie kredyty mogą liczyć rolnicy? Jestem rolnikiem i prowadzę dodatkowo inną działalność. Jak w takiej sytuacji prawidłowo rozliczać podatki? Chcę prowadzić działalność w ramach krótkich łańcuchów dostaw. Kiedy i jakie podatki powinienem płacić?

Wszystkich zainteresowanych odpowiedziami na te pytania zapraszamy na szkolenie „Kredytowanie działalności rolniczej. Działalność rolnicza i pozarolnicza w gospodarstwie rolnym (w tym w ramach KŁD) ze szczególnym uwzględnieniem VAT i podatku dochodowego” organizowanym przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w jego siedzibie w Kalsku we współpracy z bankiem PKO BP SA oraz Biurem Rachunkowym FINexpert. Wykłady związane zagadnieniami podatkowymi poprowadzi Pan Michał Kałuża, od lat specjalizujący się w tematyce związanej z rolnictwem.

Początek szkolenia godzina 9.30. Planowane zakończenie godzina 15.00. Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie hybrydowej – stacjonarnej i online. W załączeniu karta zgłoszenia dla chętnych do uczestnictwa w formie stacjonarnej. Liczba miejsc stacjonarnych ograniczona !!! decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnione Karty zgłoszenia należy przesłać na adres i.kupinska@lodr.pl do 22 stycznia 2024 roku. Osoby zainteresowane udziałem zdalnym prosimy o rejestrację przez naszą stronę www.lodr.pl zakładka szkolenia w terminie do 24 stycznia 2024 roku.

Wszelkich informacji udziela pani Iwona Kupińska pod numerem telefonu 500 028 446, adres e-mail i.kupinska@lodr.pl

Kalendarz wydarzeń i szkoleń
Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego
Lubuskie Aktualności Rolnicze
Nowość
Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w KalskuLubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku