KONKURS NA 30-LECIE TOP AGRAR POLSKA - Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

Reklama
BOMADEK Instalacja cieplna

KONKURS NA 30-LECIE TOP AGRAR POLSKA

KONKURS NA 30-LECIE TOP AGRAR POLSKA

KONKURS NA 30-LECIE TOP AGRAR POLSKA

W tym roku top agrar Polska świętuje 30-lecie swojego istnienia. Oznacza to, że od trzech dekad inspirujemy do rozwoju rolników, a nasi Czytelnicy rok rocznie otrzymują od nas setki stron wypełnione praktycznymi poradami, niezależnymi testami, opiniami i nowymi trendami z branży z kraju i zza granicy.
Z okazji 30. urodzin zorganizowaliśmy konkurs urodzinowy i zachęcamy wszystkich rolników do wzięcia udziału w nim. Do wygrania są aż 33 cenne nagrody:

nagroda główna: ciągnik Arbos 4110 o mocy 110KM

druga nagroda: przetrząsacz pokosów PWP 530

trzecia nagroda: obciążnik do ciągnika seria RT 800 kg

oraz 30 nagród dodatkowych – zestaw odzieży dla rolnika.
Żeby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać dwa zadania konkursowe. Pierwsze z nich, to oszacuj, ile paliwa spalił ciągnik Arbos 4110 w testowej orce na dystansie 3000 m. Zużycie paliwa ciągnika należy podać z dokładnością do 1 cm3, tj. 0,001 l.
Oraz drugie, napisz krótkie hasło z okazji jubileuszu 30-lecia top agrar Polska. Tu będzie oceniana kreatywności i pomysłowość uczestników.
Dodatkowo na stronie konkursowej przygotowaliśmy dla uczestników małą podpowiedź, video z relacją z momentu dokonywania pomiarów, która pomoże w prawidłowym oszacowaniu wyniku spalania.
Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do 13 października 2024 roku. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się stronie www.30lat.topagrar.pl

Kontakt
Marta Łyskawińska
e-mail: m.lyskawinska@pwr.agro.pl

tel. 609-018-300

Kalendarz wydarzeń i szkoleń
Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego
Lubuskie Aktualności Rolnicze
Nowość
Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w KalskuLubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku