- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, 66-100 Sulechów, Kalsk 91,
- Oddział w Lubniewicach Glisno 123 69-210 Lubniewice

68 385 20 91 do 96, 68 385 28 68
sekretariat@lodr.pl

Rafał Szklarz
Kategoria:

logo lodr 2016

 

 

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Kalsku

zatrudni osobę

w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Krośnie Odrzańskim       na stanowisko

doradca ds. ogólnorolnych / technik doradca

 

Miejsce pracy:

  • Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Krośnie Odrzańskim

 Opis stanowiska:

  • prowadzenie bezpośredniego doradztwa rolniczego indywidualnego i grupowego dla zainteresowanych rolników i mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, ekologii i ochrony środowiska, ekonomiki i przedsiębiorczości, technologii produkcji;
  • wspieranie rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie przygotowywania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze środków pochodzących z funduszy UE lub innych instytucji krajowych i zagranicznych;
  • organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie wdrażania i upowszechniania postępu rolniczego;
  • prowadzenie rachunkowości rolnej w gospodarstwach.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie z maturą na kierunku rolniczym lub pokrewnym;
  • znajomość zagadnień z zakresu doradztwa rolniczego, w tym aktualnych przepisów dotyczących pomocy rolnikom z funduszy UE;
  • prawo jazdy kat. B; posiadanie samochodu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, komunikatywność;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub listownie na adres siedziby: Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Kalsk 91, 66-100 Sulechów.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku (Kalsk 91, 66-100 Sulechów). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Do dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie o następującej treści: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.

Jeśli Pani/Pan chce brać udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie w ww. oświadczeniu następującej klauzuli:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku (Kalsk 91, 66-100 Sulechów), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.