- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Rafał Szklarz
Kategoria:

baner DOFE

Szanowni Państwo,

W dniach 10-12 maja 2019 roku odbędzie się organizowana przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 6 edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które promują efekty Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz 2014-2020.  

Celem akcji, podobnie jak w ubiegłych latach będzie pokazanie najciekawszych pomysłów na wykorzystanie  Funduszy Europejskich.

W tym roku, w związku z obchodzeniem 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej poza organizacją specjalnych wydarzeń w ramach dofinansowanych projektów, będą miały miejsce również wydarzenia towarzyszące.

W załączeniu Koncepcja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, w której zostały opisane zarówno  obchody piętnastolecia wejścia Polski do Unii Europejskiej jak i propozycje wydarzeń towarzyszących oraz propozycję zaproszenia, którego treść mogą Państwo wykorzystać, odpowiednio modyfikując, podczas informowania i zachęcania do udziału w Dniach Otwartych.

- ist intencyjny;
-Koncepcja Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Od 18 marca beneficjenci mogą zgłaszać swoje projekty. Termin upływa 15 kwietnia, a informacja o tym znajduje się w regulaminie – link poniżej

https://dniotwarte.eu/regulamin. W regulaminie znajduje się również księga znaku , do wykorzystania.  https://dniotwarte.eu/images/KIW_dni_otwarte_cs6.pdf

Poniżej  link do strony internetowej MRiRW.

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/dni-otwarte-funduszy-europejskich3