- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, 66-100 Sulechów, Kalsk 91,
- Oddział w Lubniewicach Glisno 123 69-210 Lubniewice

68 385 20 91 do 96, 68 385 28 68
sekretariat@lodr.pl

Super User
Kategoria:

lodr

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Kalsku

zatrudni osobę na stanowisko

administratora sieci informatycznej

Miejsce pracy:

  • Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

 Opis stanowiska:

  • administrowanie serwerami Windows, Linux;
  • zarządzanie siecią: znajomość LAN/WAN/VPN;
  • zarządzanie inwentarzem IT (sprzętem/licencjami…): utrzymanie, określanie wymagań, zbieranie ofert (komputery PC, drukarki, telefony komórkowe);
  • administrowanie stronami opartymi na systemie CMS (Joomla, Wordpress);
  • instalacja i konfigurowanie urządzeń sieciowych, sprzętu IT;
  • zarzadzanie bezpieczeństwem danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • ogólna znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server 2012/2016;
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft (Windows 7/8/10);
  • znajomość zapór sieciowych np. Fortigate;
  • wiedza ogólna z zakresu zarządzania Active Directory;
  • dobra znajomość protokołu TCP/IP;
  • znajomość SQL;
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną;
  • umiejętność formułowania pism urzędowych;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe;
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia;
  • prawo jazdy kat. B

Termin składania ofert upływa 18 maja 2018 roku.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku (Kalsk 91, 66-100 Sulechów). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Do dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie: „W związku z ubieganiem się o zatrudnienie w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”.

Jeśli Pani/Pan chce brać udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie w ww. oświadczeniu następującej klauzuli:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku (Kalsk 91, 66-100 Sulechów), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.